KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7278030
nr 727 8030
Signerad Richards, Marintmotiv, ramens innermått: 40x63
Kondition: färgbortfall, krackeleringar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 28 november 2011
kl 18:57:18
1.300 kr
650 kr
750 kr
1.200 kr